Produkujemy worki bokserskie od 15 lat

Minęło juz 15 lat od momentu gdy zdecydowaliśmy się na podjęcie nietypowej działalności - produkcji worków bokserskich. Przez ten czas zdbyliśmy doświadczenie które pozwoliło na pokonanie większości problemów produkcyjnych oraz zbudowaliśmy zgrany zespół pracowników.

Te 15 lat to czas w którym zdobywaliśmy doświadczenie aby w tej chwili móc zaproponować państwu wykonanie takich worków jakich państwo poszukujecie. Współpracujemy zarówno z dużymi markami jak i pojedynczymi trenerami oraz zawodnikami. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami

Ultra trwałe nadruki

Nadruki na workach są bardzo trwałe dzięki zastosowaniu nadruków z użyciem sitodruku specjalnymi farbami drukarskimi dobranymi w drodze wieloletnich testów na ścieranie. Jesteśmy jednocześnie w stanie zaproponować państwu bardzo niską cenę wydruków ponieważ zajmujemy się także wydrukami wielkoformatowymi i mamy własne plotery solventowe oraz UV

Precyzyjnie wycięty worek

Dzięki zastosowaniu najnowszych maszyn CNC do wycinania tkanin worki które oferujemy są wycięte z prezyzją rzędu 0,1 mm. To wynik nie osiągalny dla innych technologi cięcia tkanin!

Własny transport

Większe zamówienia dostarczamy własnym transportem którego cena jest do uzgodnienia. Dysponujemy autami o ładowności 1,5 tony do spedycji krajowej oraz autem 24 tonowym na trasy międzynarodowe.